O nás

O nás

Naše firma spolupracuje i s dalšími společnými partnery, a to proto, abychom klientům poskytli kompletní servis portfolia našich služeb. Základním cílem našich služeb je bezpečí našich klientů. Víme, že prodej nemovitosti je často citová záležitost, a chceme proto, aby se naši zákazníci cítili ve spolupráci s námi absolutně bezpečně. S našimi partnery proto spolupracujeme s vyžadováním osobní zodpovědnosti a zodpovědnosti jménem. Garantujeme tak všechny služby, které poskytujeme. 
Všichni naši pracovníci procházejí profesionálním vzděláváním a koučováním zaměřeným na bezchybné poskytování našich služeb. Součástí tohoto procesu je i supervizní kontrola, jíž je zákazník součástí, a to tak, že každá poskytovaná služba je hodnocena na základě kontaktu našeho supervizora s klientem. Tím pro naše klienty vytváříme hodnotitelné, měřitelné a zodpovědné prostředí.

Dalším cílovým zaměřením našich služeb je spokojenost zákazníků, uspokojení jejich potřeb, jistota právního a finančního zabezpečení předem společně nastavenými postupy, dále pak profesionální inzerce a prezentace nemovitosti včetně nadekorování prostoru a profesionálního nafocení pro vytvoření detailní prezentace nemovitosti. Rovněž poskytujeme i jednotlivé služby, které jsou součástí služeb komplexních.

Zákazník si může například vybrat, zda ho zajímají pouze základní informace od našich profesionálů o prodeji či koupi nemovitosti, nebo požádá o samostatné vytvoření odborné prezentace či focení bez dalších služeb.
Za každou jednotlivou službu zodpovídá konkrétní pracovník, jehož jméno je u této služby zveřejněno. Stará se o veškeré pohodlí klientů, a to jak po stránce finanční (zhodnocování financí), tak po stránce úspory času. V průběhu služby klienty doprovází nejen on, ale i celý náš tým, aby byly potřeby zákazníků uspokojeny co nejrychleji a nejkvalitněji.
V případě jakýchkoliv dotazů a nejasností se na nás můžete s důvěrou obrátit, a to formou komunikace, která Vám vyhovuje. Můžete si ji vybrat v záhlaví stránky na kartě s kontakty. Na jakékoliv Vaše dotazy a připomínky se těšíme. Děkujeme Vám, že jste věnovali svůj čas představení naší firmy. Přejeme Vám pěkné a spokojené dny. Společnost P&P Partners.ceník lužeb: