Kontakt

Kontakty a kde nás najdete

Ondřej Pavlačík

Ondřej Pavlačík

Manager nákupu a prodeje nemovitostí

Reality nejsou jenom o tom prodat dům. Jsou o snech, o vizích, o propojování lidí. Jsou o tvoření, o posouvání hranic a hledání nových možností. Když přicházím k nemovitosti, s balíčkem nadstandardních služeb zvyšuji její hodnotu a zajišťuji rychlý průběh celého procesu. Měním vize ve skutečnost a tvořím tak novou realitu.

Ing. Lukáš Koziel

Ing. Lukáš Koziel

Finanční ředitel a specialista finančního plánování

Financování nemovitosti není jen o variantách úvěr nebo hotovost. Je o individualitách, o konkrétních potřebách každého z Vás a o správném vyvažovaní, které Vám zabezpečí tu nejméně nákladnou a současně nejbezpečnější variantu.

Specialistou na finanční plánování jsem již od roku 2011, a své know-how nyní předávám v podobě vzdělávacích programů i široké veřejnosti.

Bc. Lucie Kozielová

Tvořím popisy nemovitostí. Takové, které mají smysl i duši.

Každý byt i dům vnímám přes příležitosti a pocity, které v tomto prostoru můžeme zažívat. Proto  si v textu zakládám na zdůraznění atmosféry, ale i možností, které každá nemovitost nabízí. Ve finále si totiž člověk nekupuje jen stěny s dveřmi a okny, ale zejména nový domov. Místo, kde bude žít a tvořit nové vzpomínky.

Mgr. David Březina

Mgr. David Březina

Specialista analytické podpory a obchodu

Rád se opírám o skutečné, úplné a pravdivé informace, protože vnímám, že bez nich není možné úspěšně realizovat žádný obchod. Zabezpečuji, aby byl vstup do prodejního procesu pro všechny strany podložen relevantními daty, a abychom si v rámci schůzky lidsky předali a vyjasnili veškerá očekávání a následně dospěli k jejich úspěšné realizaci.

Ing. arch. Hana Šrajerová

Ing. arch. Hana Šrajerová

Architektka

Jsem architektka s citem pro Váš životní styl. Zakládám si na precizním naslouchání Vás i Vašich potřeb. A právě proto, ačkoliv já jsem pořád stejná, mé návrhy i realizace jsou pokaždé trochu jiné. Jsou totiž takové, jací jste Vy sami. Odpovídají Vašemu životnímu stylu, vkusu a osobním preferencím. Nebojím se růstu, ani celoživotního vzdělávání. Miluji nové výzvy a kreativní příležitosti.

P&P Partners

Ondřej Pavlačík 
Hluboká 1248
Příbor 742 58
Česká republika
Ič: 01227165

+420 777 725 331
pavlacik@p-partners.cz
www.facebook.com/pap.partners

 

Setkání s našimi pracovníky můžete uskutečnit na základě předem domluveného termínu. Můžete k tomu zvolit jednu z možností kontaktování, a to telefonickým spojením, e-mailem anebo kontaktním formulářem.