Prodej domu v Krnově

5 990 000 Kč za nemovitost

 • Prodej
 • Domy
 • 6 a více
 • Krnov

Pohodová atmosféra v oáze klidu vlastní zahrady, zázemí pro děti na dosah ruky, příjemní sousedé a zelená scenérie v bezprostřední blízkosti. Atributy, které vystihují tento vzdušný a světlem prosycený rodinný dům, jež je umístěn mezi novostavbami na tzv.… Více informací o nemovitosti

Parametry

 • Prodej
 • Domy
 • 6 a více
 • Krnov
 • Osobní
 • 5 a více pokojů
 • Cihlová
 • Velmi dobrý
 • 2
 • 193
 • 703

Popis nemovitosti

Pohodová atmosféra v oáze klidu vlastní zahrady, zázemí pro děti na dosah ruky, příjemní sousedé a zelená scenérie v bezprostřední blízkosti. Atributy, které vystihují tento vzdušný a světlem prosycený rodinný dům, jež je umístěn mezi novostavbami na tzv. zelené louce v Krnově. Uspokojí zejména ty, kteří ocení kvalitní materiály, precizní zpracování a moderní technické zázemí.

Rychlý přehled
- dispozice 6 + 1 + WC a koupelna na každém patře, šatna, garáž, technická místnost a půda - hlavní kuchyň, WC a koupelnu si nový majitel může dodělat dle vlastních preferencí
- obytná plocha 1.NP = 86 m2 (bez garáže), 2.NP = 107 m2
- kolaudace proběhla v únoru 2011
- cihly POROTHERM 36,5 cm, 20 cm polystyren - komín SCHIEDEL, průměr 20 cm
- plastová okna, trojskla
- plynový kotel, podlahové vytápění
- centrální vysavač
- podlahy v 1.NP dlažba, ve 2.NP plovoucí podlahy s dekorem dřeva
- kolem domu zámková dlažba
- na zahradě natažená elektřina, vývod na vodu a základ na pergolu - energetický štítek B (před zateplením)

ZÁKLADNÍ CHARAKTERISTIKA DOMU

Vjezd do domu chrání brána, které stačí dodělat křídlo a pohon, aby byl zprovozněn přístup na dálkové ovládání. Stejně pohodlně je zabezpečen i již zprovozněný vjezd do garáže.
Nová zámková dlažba (položena v listopadu 2015) vytváří praktický chodník kolem celého domu. Trávník i Vaše boty jsou tak chráněny i za nepříznivého počasí. Současní majitelé na výběru materiálů i řemeslníků nešetřili a věnovali tomu zvláštní pozornost. Jako správní milovníci pohodlí navíc hleděli na praktičnost a snadnou údržbu. Lité cementové podlahy, dlažba v přízemí s epoxidovými spárami, dubem dýhované dveře z masivu, dubové schodiště (i na půdu), kvalitní dřevěné plovoucí podlahy, vnitřní akrylové nátěry, balkon z ocelové konstrukce vyskládaný trvanlivými modřínovými hranoly (tloušťka 8 cm), masivní dřevěné krovy s německým nátěrem REMERS, podlahové vytápění MULTIBETON s termostatem pro regulaci teploty v každé místnosti a centrální vysavač s výstupem ven, abyste si mohli pohodlně vysát i své auto.

INTERIÉROVÉ ŘEŠENÍ DOMU

Přízemí:

Vstupní hala (7 m2) je obložena velkými kusy obdélníkové dlažby šedé barvy jemné plastické struktury, která velmi prakticky chrání stěny. Hned v zádveří se nachází šatna (6 m2), vedle koupelna s WC (4 m2), kde stačí dokoupit zástěnu ke sprše. Naproti se nachází pracovna (11,5 m2).Vstupu do obývacího pokoje (36 m2) dominují masivní dubové schody a velká francouzská okna s výhledem i vstupem na zahradu. Útulnost tohoto prostoru dokreslí už jen krbová kamna, která si nový majitel může zařídit dle vlastního vkusu i preferencí. Komín, včetně přívodu venkovního vzduchu a průduch pro vyhřívání ostatních místností, je již připraven.

Kuchyně (15 m2) - srdeční záležitost každé hospodyně. Zde je připravena veškerá elektroinstalace, vodoinstalace, štěrbina k centrálnímu vysavači i obklady. Samotný styl a provedení kuchyňské linky se dále odvíjí čistě od Vašich představ. Přívod vody k lednici, provýrobu ledu, pak potěší fanoušky tzv. amerických lednic. A letní grilování na zahradě? Hospodyňky potěší, že s občerstvením nemusí chodit daleko. Vstup na zahradu vede i přes francouzské dveře v kuchyni. Za kuchyní se nachází technická místnost (6,5 m2), kde je v současnosti umístěna, slovy majitelky: "Prozatímní kuchyňská linka s pračkou." Odtud je pak vstup přímo do garáže (16 m2) s kumbálem (8 m2).

2. nadzemní podlaží:

V horním podlaží se rozprostírají čtyři pokoje (23 + 21 + 21 + 21 m2). Velkými plastovými okny dřevěného vzhledu proudí do místnosti spoustu světla. Jemně béžový akrylový nátěr stěn spolu s plovoucími podlahami dřevěného dekoru sladěnými s okeními rámy dotváří útulnost celého prostoru. Krom postele a nočních stolků navíc nemusí nábytek zabírat další prostor. Ve 2 pokojích jsou šikminy pod střechou velmi prakticky připraveny jako vestavěné skříně. I na tomto patře se nachází WC (2 m2) a koupelna (11 m2) s kvalitní plechovou vanou KALDEWEI o tloušťce plechu 3,5 mm (běžná tloušťka 1,4 mm). Místnosti jsou oddělené a majitel si koupelnu může dodělat dle vlastních představ a preferencí (dlažba v koupelně). Omítky, vodo a elektroinstalace jsou již připraveny.

Zahrada:

Smyslem této zahrady bylo vytvořit poklidnou oázu odpočinku, kde je pro pobyt ve stínu pergoly již připravena základová deska i s přívodem elektřiny. Rovinatá travnatá plocha (703 m2) díky mírné, na údržbu snadné, svahovité skalce podél plotu navíc nabízí možnost většího soukromí. Teď už jen stačí osadit živým plotem či dřeveným obložením, přes které nepůjde do zahrady vidět. Ocelové sloupky vysoké pevnosti pro dodělání oplocení jsou již připraveny.

CHARAKTERISTIKA LOKALITY A VZTAHŮ V SOUSEDSTVÍ

Žít v centru města nebo raději na okraji? Tato oblast skýtá ideální skloubení. Na jednu stranu je téměř za domem příroda, na druhou stranu základní občanské vybavení na dosah (Billa - 1,5 km, menší obchod s potravinami, pošta - 2 km). Pro rodiny s dětmi nese tato čtvrť mnoho výhod. Krom 5. ZŠ vzdálené cca 20 minut a mateřské školy vzdálené cca 10 minut pěší chůze, je na Staré Ježnické dětský palouček, kde se každé léto pořádá několik akcí právě pro rodiny s dětmi. Příznivci pěších nebo cyklo výletů po okolí mohou směle využít toho, že se nachází na okraji města. V blízkosti je naučná stezka příměstského lesa, na níž je altán s vyhlídkou na Krnov, dětské hřiště, posezení a přírodní výstava ptačích budek. V sousedství žijí povětšinou rodiny s dětmi a slovy majitelky: "Sousedé jsou velmi příjemní lidé, ale mnohdy o nich ani nevím. Je tu skutečně klid."

NÁKLADY NA BYDLENÍ SOUČASNÝCH MAJITELŮ

Zálohy na plyn: 1.900,-Kč/měs.
Zálohy na elektřinu: 1.600,-Kč/měs.
Zálohy na vodu: 1.300,-Kč/čtvrtletně na 2 osoby
Daň z nemovitosti: 1.200,-Kč/ročně

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na Vás na prohlídce.

Tým stojící za prodejem nemovitostí

Ondřej Pavlačík

Ondřej Pavlačík

Manager nákupu a prodeje nemovitostí Napsat zprávu
+420 777 725 331
Ing. Lukáš Koziel

Ing. Lukáš Koziel

Finanční ředitel a specialista finančního plánování Napsat zprávu
+420 725 626 244
Bc. Lucie Kozielová

Bc. Lucie Kozielová

Copywriterka Napsat zprávu
+ 420 775124463
Mgr. David Březina

Mgr. David Březina

Specialista analytické podpory a obchodu Napsat zprávu
+420 730622460