Prodej domu Frýdek Místek

3 390 000 Kč za nemovitost

 • Prodej
 • Domy
 • Frýdek-Místek

Máme pro Vás příležitost k pohodlnému rodinnému bydlení v klidné vilové čtvrti ve Frýdku-Místku. Dvoupatrový nově zrekonstruovaný dům nabízí spoustu místa i pro velkou rodinu, a současně příjemné soukromí na zahradě za domem. LokalitaDům se nachází na… Více informací o nemovitosti

Parametry

 • Prodej
 • Domy
 • Frýdek-Místek
 • Nerudova
 • 49.6645
 • 18.3381
 • Osobní
 • Velmi dobrý
 • 2
 • 163
 • 340

Popis nemovitosti

Máme pro Vás příležitost k pohodlnému rodinnému bydlení v klidné vilové čtvrti ve Frýdku-Místku. Dvoupatrový nově zrekonstruovaný dům nabízí spoustu místa i pro velkou rodinu, a současně příjemné soukromí na zahradě za domem.

Lokalita
Dům se nachází na Nerudově ulici ve Frýdku-Místku, v klidné vilové čtvrti poblíž centra. Kousek od domu se nachází autobusová zastávka Pavlíkova, pošta, obecní úřad, MŠ, ZŠ, obchod, pekárna. Pro příjemné rodinné procházky mezi stromy lze využít např. Malý nebo Janáčkův park, které jsou od domu vzdáleny cca 15-20 minut pěší chůze. Pro letní pohodu a relax lze využít přehradu Olešná, která je vzdušnou čarou vzdálena cca 500 metrů.

Základní charakteristika domu
Dvoupatrový dům je součástí dvojdomu, přičemž veškeré jeho části vč. sklepení jsou zcela samostatné. Při dispozici 5+kk a obytné ploše 163 m2 (vč. sklepa) nabízí dostatek místa i větším rodinám. Všechny pokoje jsou příjemně světlé a vzdušné. Spodní patro je zrekonstruováno v moderním duchu otevřeného prostoru. Oddělená oplocená zahrada o velikosti 340 m2 láká trávit čas venku v příjemném soukromí. Svou velikostí přímo vyzývá k vybudování terasy, bazénu, dětského hřiště či zahradního altánku. Majitelé auta či domácí kutilové jistě ocení, že je součástí domu garáž. Příjezd je zabezpečen po asfaltové obecní komunikaci.

Rekonstrukce
-dům byl v letech 2012-2015 moderně zrekonstruován.
-hotové rekonstrukce exteriéru
-zateplení domu
-nová jednoplášťová střecha s asfaltovou krytinou
-odvětrávání pod střechou
-napojení na obecní vodovod a kanalizaci
-energetický štítek 1/2016
-hotové rekonstrukce interiéru
-plovoucí podlahy v celém domě
-omítky
-nová koupelna
-vstupní i interiérové dveře a zárubně
-nový plynový kotel ve sklepě

Dům je čistý a prázdný. Čeká na svého nového majitele, který si může doladit prostor podle sebe. Kuchyňskou linku, typ zásuvek, vypínačů a osvětlení si můžete vybrat dle svých vlastních preferencí.

Řešení interiéru
V přízemí je kuchyně a obývák, které spolu tvoří krásné otevřené prostředí, přičemž z obývacího pokoje lze vybudovat vchod přímo na terasu a dokreslit tak vzdušnost celého prostoru. V tomto podlaží se také nachází menší pokoj, šatna a samostatné WC. Do patra vede dřevěné schodiště. Zde se nachází dva dětské pokoje a ložnice, koupelna s vanou a sprchovým koutem a chytře oddělené WC. Koupelně pak na východní straně vévodí velké prosklené okno na balkon, odkud je výhled na zahradu. Spolu s bytovou architektkou jsme pro Vás připravili nákresy řešení spodního patra (fotodokumentace). Návrhy jsou připraveny ke konzultaci přímo s naší odbornicí. Krátké video - vizulizace: https://www.youtube.com/watch?v=-lnfW3zMDwo

Ve fotodokumentaci je také k nahlédnutí přesná dispozice a rozměry jednotlivých místností.

Dům je připraven k okamžitému nastěhování a už čeká jenom na Vás.

Tým stojící za prodejem nemovitostí

Ondřej Pavlačík

Ondřej Pavlačík

Manager nákupu a prodeje nemovitostí Napsat zprávu
+420 777 725 331
Ing. Lukáš Koziel

Ing. Lukáš Koziel

Finanční ředitel a specialista finančního plánování Napsat zprávu
+420 725 626 244