Prodej bytu Praha-Hostivice

2 850 000 Kč za nemovitost

 • Prodej
 • Byty
 • 2+kk
 • Hostivice

Snadná dostupnost do Prahy, soukromí v zeleni na zahradě a vzdušnost tohoto světlého bytu v Hosticích u Prahy dává díky svému jednoduchému designovému provedení příležitost vnést sem Váš osobní vkus a styl. Okolí navíc nabízí spoustu možností… Více informací o nemovitosti

Parametry

 • Prodej
 • Byty
 • 2+kk
 • Hostivice
 • Osobní
 • 2 pokoje
 • Cihlová
 • Velmi dobrý
 • 51
 • 45

Popis nemovitosti

Snadná dostupnost do Prahy, soukromí v zeleni na zahradě a vzdušnost tohoto světlého bytu v Hosticích u Prahy dává díky svému jednoduchému designovému provedení příležitost vnést sem Váš osobní vkus a styl. Okolí navíc nabízí spoustu možností kam si vyrazit o víkendu. Ať už na kole či pěšky po okolí, nebo do nákupního centra na Zličíně. Vše je na dosah ruky.

RYCHLÝ PŘEHLED

- dispozice 2+kk, 51 m2
- osobní vlastnictví
- společná zahrada, 45 m2
- přízemní byt
- nově postavený, cihlový, zateplený dům, zakoupen od developerské firmy v listopadu 2006
- okna dřevěná, dvojskla
- společný sklep s kolárnou
- elektrické zvonky
- energetický štítek C
- v bytě nová elektroinstalace, čisté bílé stěny, zděné jádro, laminátové plovoucí podlahy a dlažba, plynové a v koupelně podlahové topení, vlastní termostat
- možnost parkování přímo u domu
- snadná dostupnost do Prahy (10 minut na autobusovou zastávku, 20 minut autobusem na metro B; příp. 15 min. na vlak a 25 min. přímo do centra Prahy)

ZÁKLADNÍ CHARAKTERISTIKA DOMU A BYTU

Děti hrající si na pískovišti, voňavé prádlo na sušáku, nebo snad pohodové posezení s přáteli. Zahrada o 45 m2, která k bytu náleží, uspokojí rodiče s dětmi i tiché čtenáře knih. Zateplený, nový cihlový dům vystavěla developerská firma DOMA, která nadále dělá správu budovy. Čistotu společných prostor obstarává uklizečka, a na správný chod domu dohlíží spolehlivý domovník. Teplo celého domu zabezpečuje společný plynový kotel s vlastním termostatem pro každou bytovou jednotku. Byt chrání bezpečnostní dveře. Kvalitní dřevěná okna i francouzské exteriérové dveře zabezpečují lepší přilnavost ve vyšších i nižších teplotách. Na rozdíl od plastových totiž tyto materiály při výrazných změnách teplot nepracují.

INTERIÉROVÉ ŘEŠENÍ BYTU

Až budete v zrcadle na chodbě kontrolovat svůj outfit, oceníte prostornost této místnosti. Její podlaha je přitom velmi prakticky řešená - dlažba je lehce omyvatelná a nelze ji snadno poškrábat. V celém bytě jsou dřevěné dveře s kvalitním kovovým kováním. Doleva vedou dveře do komory, která nabízí úložný prostor s policemi, a do jídelny, která je v moderním duchu otevřeného prostoru spojena s obývacím pokojem a kuchyní. Celý tento prostor je velmi světlý, přičemž jím prostupuje čistý a jednoduchý design.
Kuchyně. To je dostatek místa na vaření, prostorný dřez, na údržbu jednoduché dlaždice, sklokeramická deska. Tato kuchyňská linka tu i se spotřebiči zůstane pro nového majitele.
Z obývacího pokoje vede dvoukřídlými francouzskými dveřmi vstup na zahradu. Není tak nic jednoduššího než vyjít přímo ven třeba s kávou a knížkou v ruce.
Naproti hlavnímu vstupu je světlý pokoj s francouzskými dveřmi a výhledem do zahrady.
Koupelna je dlážděna něžnými světlými barvami a díky této jemnosti Vám tak dává prostor pro dokreslení vlastními výraznějšími doplňky. Skutečný komfort v koupelně činí podlahové vytápění, které oceníte zejména po té, co vylezete vyhřátí z vany. Klasické WC je od koupelny odděleno.

NÁKLADY NA BYDLENÍ PRO 4 OSOBY:

Fond oprav, voda, plyn, uklizečka a společná elektřina: 3.500,-Kč
Zálohy na elektřinu: 1.000,-Kč
Internet: 300,-Kč

V bytě nyní bydleli 2 dospělí a 2 děti ve věku 6 let.

Každý rok bylo na zálohách vraceno cca 10.000,-Kč.

 

Těšíme se na Vás na prohlídce.