Prodej bytu 2+1 v Ostravě

820 000 Kč za nemovitost

 • Prodej
 • Byty
 • 2+1
 • Ostrava

Moderní design, propracované detaily, pohodlí i komfort prostupuje celým prostorem a vnáší příjemné pocity z tohoto krásného i zcela praktického a funkčního bydlení. Po každodenním pracovním shonu jistě mnozí z Vás uvítají návrat do domácí… Více informací o nemovitosti

Parametry

 • Prodej
 • Byty
 • 2+1
 • Ostrava
 • Družstevní
 • 2 pokoje
 • Velmi dobrý
 • 1
 • 55

Popis nemovitosti

Moderní design, propracované detaily, pohodlí i komfort prostupuje celým prostorem a vnáší příjemné pocity z tohoto krásného i zcela praktického a funkčního bydlení. Po každodenním pracovním shonu jistě mnozí z Vás uvítají návrat do domácího klidu a komfortu. 

RYCHLÝ PŘEHLED

-  dispozice 2+1, 55 m2
-  balkon
-  zvýšené 1. nadzemní podlaží
-  dům po kompletní revitalizaci (plastová okna, zateplení fasády)
-  byt komplet zrekonstruován v r. 2013 (elektřina v mědi, perlinkové stěny, nové jádro, plovoucí podlahy, designově vylazený a funkčně promyšlený interiér)
-  družstevní byt, nelze převést do osobního vlastnictví
-  možnost parkování u domu
-  naproti tramvajové zastávky Jubilejní kolonie
-  dostupnost do centra (5 minut autem k Forum Nová Karolina, 3 minuty autem k Avion ShoppingPark)

 • ZÁKLADNÍ CHARAKTERISTIKA DOMU A BYTU

  Družstevní byt o velikosti 55 m2 a dispozici 2+1 s neprůchozími pokoji se nachází na adrese Závodní 38 v Ostravě Hrabůvce. Přímo před domem se nachází tramvajová zastávka Jubilejní kolonie a současně dostatek parkovacích míst pro Vaše auto. V těsné blízkosti je obchod s potravinami, o něco dále obchodní dům Špalíček a hotelový dům Hlubina a asi 3 minuty jízdy autem nákupní centrum Avion Shopping Park. Dům je po kompletní revitalizaci. Díky zateplení stěn a plastovým oknům ušetříte v zimním období za topení. V blízké době navíc plánuje bytové družstvo investovat do vchodových dveří a zvýšit tak atraktivitu celého domu. V samotném bytě proběhla kompletní rekonstrukce v roce 2013. Majitelé udělali rekonstrukci opravdu důkladně a začali úplně od základu - elektřina v mědi, nové perlinkové stěny, plovoucí podlahy. Původní umakartové jádro bylo zbouráno a vystavěno nové z Ytongu.

  INTERIÉROVÉ ŘEŠENÍ BYTU

  KUCHYNĚ
 • Všechny prvky v prostoru jsou z funkčního i designového hlediska důkladně promyšleny. Barvy a detaily jsou smysluplně a velmi příjemně sladěny. Tady Vás vaření rozhodně bude bavit!

  Kuchyňské vybavení, které je součástí bytu
  - indukční deska Beko
  - elektrická trouba Beko
  - sklokeramická deska
  - granitový dřez
  - skříňky se samozavíracími panty

 • KOUPELNA A WC
 • Prostor i pohodlí v minimalistickém prostředí. I tady byla provedena důkladná architektonická práce. WC je od samotné koupelny opticky odděleno zídkou. Koupelně pak dominuje velká kvalitní vana značky Ravak a zrcadla, která nejenže opticky provzdušňují prostor, ale současně nabízí ženám dostatek ploch pro své každodenní zkrášlování před zrcadlem.

OBÝVACÍ POKOJ

Znáte to. Po náročném pracovním dni už se člověk často těší na to, jak se zaboří do pohodlného gauče a pustí si příjemný film na televizi s kvalitním obrazem. Po výhledu na balkon ho dost možná navíc okouzlí nádherné květiny nebo voňavé bylinky. Sedačka je umístěna na vyvýšeném pódiu, které je možné v případě zájmu demontovat.

LOŽNICE

Při vstupu do ložnice Vás ohromí krásné dvoukřídlé dveře. Pokud máte raději přítmí než denní světlo, stačí zatáhnout vertikální žaluzie, které opět úžasně ladí s barevným provedením celého pokoje. A až půjdete zhasnout, oceníte i takový detail jako je vypínač - ten je v ložnici, stejně jako i v ostatních pokojích, opět barevně přizpůsoben interiéru.

Novým majitelům zůstává na chodbě velká vestavěná skříň.

NÁKLADY NA BYDLENÍ

- Fond oprav, voda, teplo 3.200,-Kč,
- zálohy na elektřinu 800,-Kč
- UPC (internet, TV) 800,-Kč (poskytovatele lze bez problému vyměnit).

Veškerý nábytek bude pro nového zájemce při předání vystěhován. V případě Vašeho zájmu však lze po předchozí domluvě ponechat.

Pozn.: Cena je uvedena bez právního servisu a provize.

Tým stojící za prodejem nemovitostí

Ondřej Pavlačík

Ondřej Pavlačík

Manager nákupu a prodeje nemovitostí Napsat zprávu
+420 777 725 331
Ing. Lukáš Koziel

Ing. Lukáš Koziel

Finanční ředitel a specialista finančního plánování Napsat zprávu
+420 725 626 244
Bc. Lucie Kozielová

Bc. Lucie Kozielová

Copywriterka Napsat zprávu
+ 420 775124463
Mgr. David Březina

Mgr. David Březina

Specialista analytické podpory a obchodu Napsat zprávu
+420 730622460